Narzędzia moderskie we Freeman: Guerilla Warfare

By MSDeliQuent, ProGamesTV

Minął już rok odkąd na sklepie Steam wylądował klon słynnego Mount&Blade osadzony w klimatach współczesnych ruchów separatystycznych. W międzyczasie gra przeszła wiele zmian, a obecnie trwają prace nad upiększeniem grafiki jak i dodaniem wielu nowych funkcji.

Jak wiadomo pierwowzór jest znany z bardzo rozbudowanej sceny moderskiej. Dostawaliśmy już chociażby mody przenoszące nas do świata Gwiezdnych Wojen czy różnych okresów historycznych w dziejach świata. Sami twórcy oddali nam do użytkowania mody w formie DLC takie jak wojny napoleońskie czy rozwiniętą mechanikę wikingów. Dziś mamy dla was wspaniałą informację, wybaczcie jednak, że dodajemy ją z lekkim opóźnieniem, gdyż mieliśmy ręce pełne roboty przy organizowaniu tryoutów do dywizji CS:GO zaprzyjaźnionej organizacji Delusion Team, z których relacje opublikujemy w najbliższym czasie. Deweloperzy gry Freeman: Guerilla Warfare ogłosili w piątek, że do gry trafią narzędzia moderskie, które pozwolą na wygodne i sprawne zmienianie wszystkich parametrów gry, od skórek i modeli po statystyki i mechanikę. Jednocześnie chcą, aby narzędzie to było na tyle proste w obsłudze, by nawet laik mógł wykonać swojego moda, czy będzie podmiana dla odgłosów broni czy nowa mapa do poruszania się. Twórcy obiecali nam dostarczyć więcej informacji w najbliższym czasie.

Tu pokuszę się o małe jasnowidztwo. Biorąc pod uwagę, że w grze mamy już wozy pancerne i różnego rodzaju jednostki, a w drodze jest również wsparcie powietrzne przewiduję, że jednym z pierwszych „większych” modów będzie zapewne przeniesienie gry w klimaty którejś z wojen światowych, a na pewno będzie to również uniwersum wspomnianych już wcześniej Gwiezdnych Wojen 🙂 Pozostaje nam tylko czekać na rozwój wydarzeń. A ty jakiego moda byś najpierw stworzył?

81 views
Sign up for our Newsletter to stay in touch​​

Join The Rebellion!

© 2018 by KK Game Studio, LLC

facebook.png
twitter.png
discord.png
youtube.png
forum1.png
vk.png